• SUKCESY 2019/2020

28.11. Hania i Weronika z grupy "Wiewiórki" wzięły udział w warszawskim konkursie piosenki "Warszawa w piosence" jako solistki. Obie dziewczynki wyśpiewały nam sukces i na 23 uczestników otrzymały po jednym z trzech wyróżnień. Gratulujemy!!!

Z ogromną radością dzielimy się informacją, iż nasze przedszkole w ramach działań podczas  EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU ponownie zwyciężyło w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Byliśmy wśród zwycięskiej 10 wszystkich placówek oświatowych z całego kraju. Do zwycięstwa przyczyniła się pomysłowość i zaangażowanie Pani Emilki oraz Pani Basi i Pani Asi, zorganizowany trening dzieci  z Panem Piotrem Łukasikiem - piłkarzem reprezentacji Polski w siatkówce oraz zajęcia sportowe z torem przeszkód z Panem Piotrem Skibą – trenerem pływaków. Na uznanie szczególnie jednak  zasługuje  dzielna postawa sportowa naszych przedszkolaków podczas zabaw i zajęć ruchowych oraz wsparcie i zaangażowanie pracowników przedszkola, za co serdecznie  dziękujemy. Uroczysta gala odbyła się 10 października 2019 r. Gościem wydarzenia był Witold Bańka – Minister Sportu i Turystyki, Ambasadorzy Europejskiego Tygodnia Sportu. Nagrodę odebrała dyrektor przedszkola Małgorzata Pakuła.

Miło nam poinformować, iż nasze przedszkole dnia 22 listopada 2019 r. uzyskało CERTYFIKAT "VARSAVIANISTYCZNEJ SZKOŁY" III stopnia. Koordynatorki programu  z ogromną radością odebrały go i przywiozły do przedszkola. To kolejne wyróżnienie dla naszej placówki. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nasze działania, które okazały się wspólnym sukcesem.

WYRÓŻNIENIA W KONKURSACH:

WARSZAWSKI KONKURS EKOLOGICZNY                              PRZEDSZKOLNY KONKURS   PLASTYCZNY

"SZUKAJ ZYSKU W ODZYSKU - EKOLOGICZNA TORBA"                                 "MASKI ŚWIATA"