• SUKCESY 2016/2017

19 czerwca 2017r nasze przedszkole otrzymało Certyfikat „Varsavianistycznej Szkoły” na lata 2017 – 2019. Z rąk Burmistrza Bielan Pana Tomasza Menciny dokument odebrała Pani Dyrektor Małgorzata Pakuła.

Po ciężkich bojach w Turnieju Piłki Nożnej "Mali sportowcy Europy" nasza reprezentacja ostatecznie wywalczyła 2 miejsce i srebrny medal! Wspaniały puchar i piękne medale sa zasłużoną nagrodą, bo drużyna spisała się NA MEDAL!

Reprezentacja przedszkola podczas eliminiacji Turnieju Piłki Nożnej "Mali sportowcy Europy" wywalczyła wejście do finału!!!

Przedszkole zostało laureatem II Edycji Konkursu Ekologicznego „Edukujemy – pomagamy” zorganizowanym przez Organizację Odzysku REBA. W nagrodę otrzymaliśmy węża spacerowego oraz przybory do gier i zabaw. W zbiórkę baterii włączyły się dzieci i rodzice ze wszystkich grup Przedszkola i Miniprzedszkola. Dziękujemy!

Otrzymaliśmy wyróżnienie w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Szukaj zysku w odzysku” pod hasłem „Wisła moja rzeka czysta” zorganizowanym przez Przedszkole nr 275 w Warszawie. Nagrodami były książki i dyplomy. W konkursie udział wzięli: Kalina Borkowska, Przemysław Borkowski, Irena Jakubowska.

23 maja 2017 r. grupa taneczna „Kasztanki” reprezentująca nasze przedszkole w przeglądzie tanecznym szkół „Pro Futuro” wywalczyła II miejsce. Dziewczynki zatańczyły układ choreograficzny Disco Dance autorstwa p. Joanny Intrys do utworu Michaela Jacksona na scenie Bemowskiego Amfiteatru im. Michaela Jacksona.

9 maja 2017 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dzielnicowego „Stare Miasto zapisane w książce i obiektywie” organizowanego przez Wydział Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy i Przedszkola: 39, 236, 328, 327, 307, 422, 306, 334. Głównym celem konkursu była popularyzacja obiektów wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Za udział w konkursie Jaś K. z grupy Smerfy otrzymał dyplom, książkę „Zamki w Polsce”.

W konkursie fotograficzno – plastycznym „Warszawa da się lubić” organizowanym przez Przedszkole nr 216 w ramach projektu „Varsavianistyczna Szkoła”  III miejsce zajął Piotr Suteniec z grupy Pszczółki. Wyróżnienia otrzymali: Julia Gaitkowska i Dawid Mazur z gr. Pszczółki, Oliwia Mazur i Arek Liszewski z gr. Smerfy oraz Joanna Ciasnocha z gr. Jeżyki.

Przedszkole nr 346 „Pod Kasztanem” zostało wyróżnione w konkursie plastycznym „Bukiet Pani Wiosny” z cyklu „Wiosenne Tradycje” organizowanym przez Dom Kultury „Kolorowa” w Warszawie.

Lenka B. z grupy Zajączków zajęła II miejsce w warszawskim konkursie historycznym "Tak żyć, jak żyłem, warto było..." organizowanym przez LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Do konkursu Lenę przygotowały panie Marzena Buczek i Hanna Sawicka.