• SUKCESY 2020/2021

I edycja Wojewódzkiego Turnieju Tańca „ZWPEK mini Dance”

14.06.2021r nasza grupa taneczna „Kasztanki”, pod okiem trenerki p. Joanny Intrys, reprezentowała przedszkole w I edycji Wojewódzkiego Turnieju Tańca „ZWPEK mini Dance” w kategorii: mini formacja – 6 lat. Tancerki zaprezentowały układ show dance pt. „Piratki z Karaibów” i wytańczyły zasłużone II MIEJSCE.

GRATULACJE!!!

17.06.2021r. nasze przedszkole brały udział w V Bielańskiej Olimpiadzie Przedszkolaków w lekkoatletyce zorganizowanej przez Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy. Nasze przedszkolaki dzielnie reprezentowały przedszkole zmagając się w bardzo wymagających konkurencjach sportowych i zajęły IV MIEJSCE. Wróciły do przedszkola z medalami i statuetką.

GRATULACJE!!!

II MISTRZOSTWA W PIŁCE NOŻNEJ

Od 10 do 11.06.2021r. nasze przedszkole brało udział w  II Bielańskich Mistrzostwach Piłki Nożnej przedszkolaków organizowanych przez TURBO Football Academy.

Rozgrywki toczyły się na boisku sportowym w parku Olszyna. Nasi piłkarze okazali się być najlepsi. Wygrali wszystkie mecze, co doprowadziło ich do I MIEJSCA.

GRATULUJEMY NASZEJ REPREZENTACJI!!!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - podziękowanie

Serdecznie dziękujemy Rodzicom , dzieciom i pracownikom przedszkola za okazane wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomaganie jest dziecinnie proste:)

"Zdrowo i sportowo" - zakończenie projektu

Zakończyliśmy akcję „Zdrowo i Sportowo”, której głównym celem była aktywizacja ruchowa dzieci . Służyły temu zajęcia sportowe, które prowadzone były nie tylko w salach, ale też na powietrzu.

Mamy nadzieję, że  realizacja projektu zachęci do zmiany zachowań nie tylko dzieci, ale całych rodzin. Po co to robić….. Powodów jest kilka….Aktywne dzieci, to zdrowsi dorośli - nie tylko pod względem fizycznym, ale też psychicznym.

Dziękujemy wszystkim za aktywny udział!

"Genialny Przedszkolak" - olimpiada wiedzy

Najstarsze Przedszkolaki wzięły udział w olimpiadzie wiedzy "Genialny Przedszkolak", organizowanym przez wydawnictwo "Synapsa". Bezbłędnie poradziły sobie ze wszystkimi zadaniami i otrzymały dyplomy z wynikiem bardzo dobrym.

Gratulujemy!!!

"Przedszkolna książka kucharska" - dzielnicowy projekt kulinarny

Nasze Przedszkole wzięło udział w dzielnicowym projekcie "Przedszkolna Książka Kucharska", który miał na celu rozwijanie zainteresowań kulinarnych dzieci.

Grupa Lisków, pod przewodnictwem Pani Asi i Pani Kamili oraz grupa Rybek wraz z Panią Anią i Panią Wiktorią, reprezentując naszą placówkę, współtworzyły wspaniałą książkę kulinarną, pełną smakowitych pomysłów i inspiracji.

"Serecem malowane" - plastyczny konkurs na kartke wielkanocną

Reprezentanci przedszkola: Zuzia i Leon, pod przewodnictwem Pani Sławki i Pani Hani, wzięli udział w konkursie plastycznym na kartkę wielkanocną "Sercem Malowane", organizowanym przez Fundację "Bo Warto". Dzieci otrzymały wyróżnienie oraz zajęły III miejsce.

Roar Adventure - kreatywna gimnastyka! – program zakończony

• Nasze Przedszkolaki razem z Lwem Lolkiem, przeżywały wspólne przygody realizując  program  Roar Adventure - kreatywna gimnastyka! Certyfikat jak najbardziej zasłużony!  Brawa dla wszystkich Przedszkolaków oraz Pani Emilki, która poprowadziła dzieci w świat sportu.

"Kolędy i pastorałki" - konkurs wokalny

W grudniu Weronika i Hania godnie reprezentowały nasze przedszkole w konkursie wokalnym "Kolędy i pastorałki" zdobywając dyplomy do naszej przedszkolnej kolekcji sukcesów.

Gratulujemy!

IV Bielańskia Olimpiada Przedszkolaków pt.  „Drużynowe Zabawy Lekkoatletyczne dla Przedszkolaków”

Dnia 17.09 (czwartek) nasza reprezentacja sportowa z Przedszkola nr 346 „Pod Kasztanem”, przygotowywana przez Panią Emilkę i Panią Asię, wzięła udział w IV Bielańskiej Olimpiadzie Przedszkolaków pt.  „Drużynowe Zabawy Lekkoatletyczne dla Przedszkolaków”. Celem zawodów było popularyzowanie lekkiej atletyki oraz promowanie nowych form zajęć ruchowych oraz aktywności fizycznej.  Przedszkolaki rywalizowały w  biegu sprinterskim przez płotki, rzucie „oszczepem – rakietą”, w skokach i w biegu wytrzymałościowym.

Dzieci z naszego przedszkola  zajęły zasłużone I miejsce. W nagrodę  otrzymały dyplom, medale oraz olbrzymi puchar, który przywiozły wraz z Panią Asią do naszego przedszkola.