• WYGRANA W KONKURSIE „#BeActive EDUKACJA!”

• Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż nasze przedszkole brało udział w konkursie „#BeActive EDUKACJA!” i z dumą dzielimy się informacją, iż jesteśmy w gronie „ZWYCIĘSKIEJ 11 PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W POLSCE” Otrzymaliśmy podziękowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki za zaangażowanie na rzecz kształtowania sportowej postawy u młodych ludzi i przyłączenie się do obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu.  My ze swej strony GRATULUJEMY  naszym przedszkolakom i DZIĘKUJEMY wszystkim zaangażowanym Rodzicom i Nauczycielom, którzy pomagali w organizacji tego wydarzenia.

Dyrekcja Przedszkola nr 346

• DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA POD KASZTANEM

• DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA już za nami. Cudownie bawiliśmy się przy muzyce z grupą artystyczną „Złoty Dukat”. Były konkursy, konkurencje sportowe dla dużych i małych, wspólne zabawy i wiele atrakcji. Miło nam było gościć Burmistrza Dzielnicy Bielany Pana Tomasza Mencinę, Radną Panią Renatę Banasiak, Panią Elżbietę Zaremba -przedstawiciela Zarządu ROD „Sady Żoliborskie” oraz Rodziców naszych  przedszkolaków. Po skocznych tańcach wszyscy uczestnicy delektowali się smacznym ziemniaczanymi potrawami oraz ciastami w kąciku kulinarnym. Dzieci otrzymały upominki i radosnymi minami wychodziły z przedszkola po skończonej zabawie. Ten dzień przyniósł nam sporo niezapomnianych wrażeń.

Link do galerii zdjęc:

• Europejski Tydzień Sportu pod Kasztanem

• W dniach 24-28 września 2018 r. w naszym Przedszkolu z wielkim rozmachem obchodziliśmy Europejski Tydzień Sportu. Nasze przedszkolaki dzielnie uczestniczyły w poszczególnych zabawach i zajęciach sportowych, a wśród nich były:

• Aerobik Kids - zabawy ruchowe z elementami aerobiku
            • Sportowy talent show
            • Bingo na sportowo - gry i zabawy sportowe z przyborami
            • Quiz wiedzy o sporcie
            •  Mecz piłkarski międzygrupowy

Zabawom towarzyszyło wiele emocji, a każdy uczestnik otrzymał nagrodę ufundowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

Link do zdjęć: