Obrazek 2022-10-12 09:39:41

#Bielany dla dzieci

Ruszamy z akcją „Bielany dla dzieci”!

Prawie 150 podopiecznych ukraińskich domów dziecka oraz 57 dorosłych znalazło azyl w ośrodku w Ustce. I od blisko 6 miesięcy dzielnica Bielany udziela wsparcia dzieciom znajdującym się w ośrodku jak i tym, które przebywają w szpitalach pediatrycznych w Ukrainie.

Dzieci nieustannie potrzebują ubrań, jedzenia, środków higienicznych, wózków, zabawek itp. Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc i udział w akcji, podczas której będziemy zbierali zarówno rzeczy materialne jak i fundusze na pomoc dla dzieci z domów dziecka, które przebywają w Polsce i oraz tych, które są na oddziałach pediatrycznych w Ukrainie.

Co zbieramy:

• pieluchy rozmiar 5 i 6,
          • mleko Nan 4, 5 i HiP 2,
          • ciastka (biszkopty, herbatniki, musy, desery owocowe),
          • środki czystości dla dzieci i dorosłych,
          • kaszki mleczne (nie owocowe),
          • chrupki do mleka,
          • rajstopy dla dzieci zimowe od 0 do 5 lat,
          • zimowe body dla maluchów,
          • śpiochy zimowe.

Rzeczy możecie przynosić do naszej placówki w godz.7.00- 17.30  (podczas przyprowadzania i odbioru dzieci) . Zbiórka trwa do 10 listopada.

Więcej informacji o akcji znajdziecie na stronie https://bielany.um.warszawa.pl/-/bielany-dla-dzieci

Razem damy radę! #BielanyDlaDzieci #DzielnicaBielany