• II miejsce na Olimpiadzie Bielańskiej Przedszkolaków

• Gratulujemy naszym przedszkolakom, które zajęły II miejsce podczas Bielańskiej Olimpiady Przedszkolaków. Dzieci próbowały swoich sił miedzy innymi w:

- biegu sprinterskim przez płotki z przekazywaniem ringo,

- rzucie „piankowym oszczepem - rakietą”,

- Formule I,

- skokach dodawanych,

- rzucie woreczkiem do celu

• POTWIERDZENIE PRZYJĘCIA NA DYŻUR WAKACYJNY

• Warunkiem potwierdzenia korzystania z miejsca w przedszkolu podczas dyżuru wakacyjnego jest wniesienie opłaty za żywienie od 10 maja do 24 maja 2023 r. 14 zł x ilość zadeklarowanych we wniosku dni. Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:

• ROWEROWY MAJ

• Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
            serdecznie zapraszamy do aktywnego włączenia się w tegoroczną edycję kampanii społeczno-edukacyjnej Rowerowy Maj.
            Zasady udziału w kampanii są proste: przez cały maj zachęcamy przedszkolaków, aby codziennie docierali do swoich placówek w sposób aktywny: na rowerze, deskorolce, rolkach, wrotkach, hulajnodze (z wyłączeniem hulajnóg elektrycznych).

• POTWIERDZANIE WOLI ZAPISU DZIECKA

• Szanowni Państwo,

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 26 kwietnia do 5 maja br. (do godz. 10.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.Wolę zapisu można potwierdzić:

• elektronicznie w systemie rekrutacyjnym - po zalogowaniu się na konto kandydata, należy kliknąć przycisk "Potwierdź wolę zapisu w placówce” (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym). Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola/szkoły skanu/zdjęcia potwierdzenia.

• LUB składając pisemne potwierdzenie w przedszkolu/szkole podstawowej

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.